O NAS

WITAMY NA STRONIE
SZKOŁY NURKOWANIA DIVEPASSION

Image

Szkoła nurkowania Dive Passion oficjalnie rozpoczęła swoją działalność na początku 2006 roku, została założona przez instruktora nurkowania Marka Mencel, który posiada ponad 30-letnie doświadczenie w działalności podwodnej. Od samego początku działalności stawialiśmy na wysoką jakość szkolenia którą realizujemy według standardów szkoleniowych NAUI oraz ASTD.

     Początkowo szkoła skupiała się na prowadzeniu podstawowych kursów nurkowania, dziś szkoła rozrasta się w potężnym tempie, szkolimy wielu kursantów na różnych poziomach zaawansowania, od kursów podstawowych po kursy zaawansowane, techniczne do stopnia full trimix i cave oraz kursy instruktorskie w federacji NAUI i ASTD.

     Wszystkie szkolenia w naszej szkole prowadzone są na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa, do uczestników szkoleń podchodzimy indywidualnie, staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

     Poza kursami organizujemy wyjazdy nurkowe w różne zakątki świata takie jak Egipt, Norwegia, Chorwacja, Filipiny, Bali oraz wiele innych ciekawych miejsc. Naszym studentom i nie tylko, umożliwiamy wspólne nurkowania po zakończeniu kursów poprzez wstąpienie do naszego klubu nurkowego, który początkowo był oficjalnie prowadzonym stowarzyszeniem a w chwili obecnej zawiązał się w nieformalną grupę miłośników nurkowania.
W siedzibie szkoły prowadzony jest autoryzowany serwis sprzętu do nurkowania, sklep oraz wypożyczalnia. Poza działalnością szkoleniową z zakresu nurkowania szkoła nurkowania NAUI chętnie angażuje się w działalność charytatywną poprzez sponsorowanie imprez sportowo-kulturalnych dla dzieci i dorosłych takich jak : „Dzień dziecka”, „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” , „Spotkanie z Mikołajem", „Turniej tenisa ziemnego" oraz wiele innych.

     Po latach naszej działalności jesteśmy jedną z większych szkół nurkowania na Śląsku, wyszkoliliśmy kilkuset płetwonurków z których część została divemasterami oraz instruktorami nurkowania. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt wyjazdów nurkowych w różne nawet te najbardziej odległe zakątki świata. Mamy zamiar dalej rozbudowywać naszą markę oraz propagować pasję, z którą jesteśmy od lat związani. Zapraszamy do współpracy, wspólnego nurkowania a przede wszystkich do realizowania się w swojej pasji jaką jest nurkowanie.

Image

Założycielami szkoły są:

Założycielami szkoły są:

Image

Instruktorzy z wieloletnim stażem.

Image

Marek Mencel

Instruktor trener NAUI #48609
Instruktor trener ASTD PL15033
Full Trimix Instruktor
Full Cave Instruktor
Instruktor pierwszej pomocy
Ratownik
Były żołnierz zawodowy polskich jednostek specjalnych
Instruktor strzelectwa bojowego
Instruktor walki wręcz
Skoczek spadochronowy
Biegły sądowy z zakreu nurkowania

Nurkuje od 1992 roku

Image

Justyna Mencel

Instruktor nurkowania NAUI #56620
Instruktor ASTD
Absolwentka Archeologi Podwodnej
Uniwersytetu Warszawskiego
Ratownik

Nurkuje od 2006 roku

Nasza kadra

Ty też możesz się tutaj znaleść !

Image

Marzena Krysiak

Kadra szkoły

Marcin Czaplicki

Kadra szkoły

Rafał Kryst

kadra szkoły

Sylwester Prociuk

Kadra szkoły

Sławomir Jakubiak

Kadra szkoły

Jesteśmy członkami międzynarodowych stowarzyszeń nurkowania.

Uprawnienia które wydajemy, honorowane są na terenie całego świata !


Jesteśmy organizatorem turystyki, posiadamy turystyczną Gwarancję Ubezpieczeniową

Dane firmowe

Bitsystem S.C.
ul. Jana III Sobieskiego 4
44-280 Rydułtowy
NIP: 647 258 78 43
Regon 384495739
Tel: 889 715 909, 509 026 769

nr konta: 64 1090 2590 0000 0001 4353 1782

Jesteśmy partnerem