W mediach o nas

Szkoła nurkowania NAUI poza organizacją kursów nurkowania  aktywnie uczestniczy w wielu organizowanych imprezach kulturalnych. Między innymi uczestniczyliśmy i wspomagali  imprezy organizowane w  Raciborzu, Wodzisławiu Śląskim, Rybniku, Jastrzebiu Zdrój oraz wielu innych miastach. Poniżej przedstawiamy najciekawsze relacje o naszej działalności nurkowej w portalalach internetowych oraz magazynach oraz innych mediach.

Relacja na żywo w programie "Pytanie na Śniadanie"

Kolejny artykuł o naszej szkole, pasji nurkowania i podróżach tym razem napisany prze Rinaldiego Ruckiego

 Nasz kolejny artykuł tym razem o butlach do nurkowania

Relacja z wyprawy nurkowej na Filipiny w portalu Nasze miasto

 Relacja z wyprawy nurkowej na Filipiny magazaynie Nuras

 Artykuł o prowadzonych przez nas zajęciach z nurkowania w Raciborzu  na łamach portalu www.raciborz.com.pl

Kolejny obszerny artykuł na temat kursów nurkowania oraz wyjazdów nurkowych tym razem na łamach Dziennika Zachodniego

Na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej przygotowaliśmy prelekcje na  temat kursów nurkowania oraz wyjazdów na nurkowania. Zapowiedz na łamach portalu Nasze Miasto racibórz

Kolejny artykuł na temat zajęć z nurkowania w Raciborzu

 Radiowa relacja z nurkowania w raciborskim H20

 Kolejny artykuł opublikowany przez portal ipływamy.pl ł na temat zajęć z nurkowania w Raciborzu na terenie H2o

 Zapowiedź zajęć z nurkowania w Rybniku w ramach akcji poMikołajkowe spotkanie dzieci z światem podwodnym.