Blog nurkowy

Nurkowanie stało się naszym sposobem na życie, uwielbiamy podróżować, odkrywać nowe miejsca, eksplorować podwodny świat w niesamowitych miejscach. Od kilkunastu lat organizujemy wyjazdy na nurkowania w różne nawet te najbardziej oddalone zakątki świata. Do tej pory odwiedziliśmy kilkadziesiąt krajów i miejsc nurkowych. Z powodzeniem przetarliśmy szlaki nurkowe w Azji w tym na Filipinach, Indonezji, Bali. Co roku organizujemy wyjazdy na nurkowania między innymi do Norwegii, Chorwacji, Egiptu, Austrii oraz wielu innych wspaniałych miejsc. Chcemy pokazać wszystkim zaprzyjaźnionym osobom jak wygląda piękno podwodnego świata, oraz jak można łatwo i tanio podróżować po świecie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wspólnymi wyjazdami do zapoznania się z opisami naszych relacji oraz do wspólnego podróżowania i eksplorowania nieznanych nam jeszcze zakątków świata.