Kurs Experienced Diver

Kurs Experienced Diver

Kurs Experienced Diver ( Deep Diver ) jest przeznaczony dla doświadczonych nurków, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności i doświadczenie poprzez nurkowanie na większych głębokościach. Głębokie nurkowanie to fascynująca przygoda, ale wymaga specjalistycznej wiedzy, umiejętności i świadomości ryzyka. Podczas tego kursu, uczestnicy zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do bezpiecznego nurkowania na głębszych poziomach.

Teoretyczne zajęcia kursu Deep Diver obejmują zagadnienia związane z fizyką i fizjologią nurkowania głębokiego, zmianami ciśnienia, planowaniem nurkowań oraz zarządzaniem dekompresją. Istotnym elementem kursu są również praktyczne nurkowania głębokie, które pozwalają uczestnikom na zapoznanie się z wyzwania nurkowania na większych głębokościach oraz rozwijanie umiejętności związanych z bezpieczeństwem, nawigacją i kontrolą pływalności.

Instruktorzy kursu Deep Diver są doświadczonymi profesjonalistami, którzy zapewniają wsparcie i kierowanie uczestnikom na każdym etapie kursu. Ich celem jest nie tylko dostarczenie kompleksowej wiedzy i umiejętności, ale również promowanie świadomego i odpowiedzialnego podejścia do nurkowania głębokiego.

Po ukończeniu kursu Deep Diver, uczestnicy otrzymują certyfikat, który potwierdza ich umiejętności i uprawnienia do nurkowania na głębszych poziomach, zgodnie z wytycznymi danego systemu certyfikacyjnego. To nie tylko możliwość odkrywania nowych miejsc i doświadczeń pod wodą, ale także kolejny krok w nurkowej przygodzie, otwierający przed uczestnikami nowe możliwości eksploracji i rozwoju w tej pasjonującej dziedzinie.

Kurs składa się z następujących części:

1. Część teoretyczna ( w siedzibie naszej szkoły )
2. Część praktyczna na wodach otwartych 

 

Nie limitujemy nurkowań ! Na wodach otwartych ćwiczymy do czasu opanowania wszystkich wymaganych umiejętności. 

Po ukończeniu kursu, otrzymujesz międzynarodowy certyfikat, uprawniający do nurkowania do głębokości 40 m ! i wykonywania dekompresji z użyciem sprężonego powietrza. 

Zainteresowany ? Dzwoń 889 715 909 lub 509 026 768 

 

Jesteśmy członkami międzynarodowych stowarzyszeń nurkowania.

Uprawnienia które wydajemy, honorowane są na terenie całego świata !


Jesteśmy organizatorem turystyki, posiadamy turystyczną Gwarancję Ubezpieczeniową

Dane firmowe

Bitsystem S.C.
ul. Jana III Sobieskiego 4
44-280 Rydułtowy
NIP: 647 258 78 43
Regon 384495739
Tel: 889 715 909, 509 026 769

nr konta: 64 1090 2590 0000 0001 4353 1782

Jesteśmy partnerem