Justyna Mencel

Instruktor NAUI # 56620
Instruktor ASTD
Tel: 509 026 769
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Studentka Archeologi podwodnej Uniwersytetu Warszawskiego
Zawodowo: Lider HR
Zainteresowania: sporty ekstremalne, podróże

 

Nurkowanie jest moją pasją oraz sposobem na życie, od najmłodszych lat chciałam zanurzyć się pod wodę i podziwiać piękno podwodnego świata. Pierwsze nurkowania, które wykonywałam odbywały się w Egipcie, gdzie zakochałam się w podwodnym świecie. Na początku 2012 roku trafiłam do Rydułtowskiej szkoły nurkowania, to tu pokazano mi jak naprawdę wygląda nurkowanie oraz szkolenie z nim związane. Zrobiłam pierwszy kurs nurkowania, było ciężko ale naprawdę warto. Już od samego początku chciałam uczestniczyć w życiu szkoły, szkolić się i zdobywać nowe umiejętności. Po kilku latach ciężkiej pracy uzyskałam stopień instruktora NAUI. Zapraszam do uczestnictwa w szkoleniach nurkowych organizowanych przez naszą szkołę nurkowania.

 

Z nurkowym pozdrowieniem Justyna Mencel