Klub nurkowy

Dive Passion to profesjonalna Szkoła Nurkowania która zrzesza osoby które ukończyły kurs nurkowania w naszej szkole oraz osoby które posiadają już uprawnienia. Poprzez uczestnictwo w nieformalnej grupie nurkowej zyskujesz możliwość kontynuowania swojej pasji jaką jest nurkowanie, masz możliwość zdobywania kolejnych doświadczeń, podnoszenia swoich kwalifikacji, wymiany doświadczeń i poznawania wielu ciekawych ludzi. A wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze.

 

Jak wygląda członkostwo w naszym klubie nurkowym?

 

Podpisujesz umowę zrzeszającą Cię w naszym klubie, wpłacasz składkę członkowską i to wszystko ! Potem zostaje Ci tylko uczestnictwo w naszych wyjazdach nurkowych.

Nie ważne ile masz lat, kiedy i gdzie ukończyłeś kurs nurkowania. Każdy może u nas liczyć na równe traktowanie a przede wszystkim bezpieczne nurkowanie.

 

Korzyści wynikające z członkostwa w klubie nurkowym:

1. Szukasz partnera do nurkowania ? Jest nas dużo, na pewno ktoś z Tobą zanurkuje a jak nie znajdziesz dla siebie partnera nurkowego to na pewno któryś z instruktorów lub divemasterów potowarzyszy Ci pod wodą.

2. Nie posiadasz swojego sprzętu do nurkowania ? Nic się nie martw, w ramach opłaty klubowej wypożyczysz od nas sprzęt do nurkowania.

3. Ukończyłeś kurs nurkowania ale dawno nie nurkowałeś. Nic nie szkodzi, pomożemy Ci w odświeżeniu Twoich umiejętności jak będzie potrzeba pójdziemy na basen i tam będziemy trenować.

4. Masz możliwość uczestnictwa w Ciekawych szkoleniach które będą podnosiły Twoje kwalifikacje nurkowe.

5. Jako profesjonalna szkoła nurkowania, organizujemy wyjazdy na nurkowania w ciekawe zakątki świata, niejednokrotnie organizując wyjazd mamy ograniczona ilość miejsc, będąc zrzeszonym w naszym klubie otrzymujesz w pierwszej kolejności informacje o ciekawych wyjazdach.

6. Masz swój sprzęt do nurkowania, świetnie. W ramach opłaty klubowej masz możliwość wielokrotnego pompowania swoje butli do nurkowania sprężonym powietrzem. Jeśli potrzebujesz inny gaz niż powietrze np. nitrox lub trimix zamówisz u nas ten gaz z odpowiednią zniżką.

7. W siedzibie naszej szkoły nurkowania funkcjonuje stacjonarny sklep ze sprzętem do nurkowania, sklep internetowy oraz autoryzowany serwis sprzętu do nurkowania. Jako członek naszego zespołu otrzymujesz rabaty na zakup sprzętu lub jego serwis.

8. Jeśli nurkowanie pochłonęło Cię na zawsze i myślisz by w przyszłości zostać profesjonalistą w swojej dziedzinie, chcesz nabyć umiejętności które pozwolą Ci na pracę jako Divemaster lub Instruktor zapytaj o staż, być może będziesz miał możliwość bezpłatnego rozwoju w naszej firmie i będziesz z Nami tworzył nasz zespół.

 

Mam nadzieję że powyższe argumenty przekonały Cię do tego byś wstąpił w szeregi naszego klubu i wspólnie z nami rozwijał pasję do nurkowania.