Sklep nurkowy

Nasze Centrum Nurkowe prowadzi profesjonalny sklep ze sprzętem do nurkowania. Więc jeśli jesteś zainteresowany kupnem sprzętu do nurkowania to zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu.

W ofercie naszego Sklepu Nurkowego znajdziesz asortyment wielu firm z branży nurkowej takich jak: Bare, Apeks, Aqualung, Posejdon, Scubatech, Tecline, Suunto oraz wielu innych producentów. Jeśli nie wiesz jaki sprzęt był by najlepszy dla Ciebie, koniecznie skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w doborze odpowiedniego sprzętu do nurkowania. W każdej chwili możesz odwiedzić nasz stacjonarny sklep nurkowy, jeśli zaś nie możesz tego zrobić osobiście to zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu internetowego w którym posiadamy wystawioną cała ekspozycję sprzętu do nurkowania.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 889 715 909