O szkole nurkowania

Szkoła nurkowania Dive Passion oficjalnie rozpoczęła swoją działalność na początku 2006 roku, została założona przez instruktora nurkowania Marka Mencel, który posiada ponad 20-letnie doświadczenie w działalności podwodnej. Od samego początku działalności stawialiśmy na wysoką jakość szkolenia którą realizujemy według standardów szkoleniowych NAUI oraz ASTD.

     Początkowo szkoła skupiała się na prowadzeniu podstawowych kursów nurkowania, dziś szkoła rozrasta się w potężnym tempie, szkolimy wielu kursantów na różnych poziomach zaawansowania, od kursów podstawowych po kursy zaawansowane, techniczne do stopnia full trimix oraz kursy instruktorskie w federacji NAUI.

     Wszystkie szkolenia w naszej szkole prowadzone są na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa, do uczestników szkoleń podchodzimy indywidualnie, staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

     Poza kursami organizujemy wyjazdy nurkowe w różne zakątki świata takie jak Egipt, Norwegia, Chorwacja, Filipiny, Bali oraz wiele innych ciekawych miejsc. Naszym studentom i nie tylko, umożliwiamy wspólne nurkowania po zakończeniu kursów poprzez wstąpienie do naszego klubu nurkowego, który początkowo był oficjalnie prowadzonym stowarzyszeniem a w chwili obecnej zawiązał się w nieformalną grupę miłośników nurkowania.
W siedzibie szkoły prowadzony jest autoryzowany serwis sprzętu do nurkowania, sklep oraz wypożyczalnia. Poza działalnością szkoleniową z zakresu nurkowania szkoła nurkowania NAUI chętnie angażuje się w działalność charytatywną poprzez sponsorowanie imprez sportowo-kulturalnych dla dzieci i dorosłych takich jak : „Dzień dziecka”, „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” , „Spotkanie z Mikołajem", „Turniej tenisa ziemnego" oraz wiele innych.

     Po latach naszej działalności jesteśmy jedną z większych szkół nurkowania na Śląsku, wyszkoliliśmy kilkuset płetwonurków z których część została divemasterami oraz instruktorami nurkowania. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt wyjazdów nurkowych w różne nawet te najbardziej odległe zakątki świata. Mamy zamiar dalej rozbudowywać naszą markę oraz propagować pasję, z którą jesteśmy od lat związani. Zapraszamy do współpracy, wspólnego nurkowania a przede wszystkich do realizowania się w swojej pasji jaką jest nurkowanie.

Marcin Buras

Master Scuba Diver NAUI #103700
Absolwent Wyższej Szkoły Zawodowej
w kierunku: Wychowanie Fizyczne i Język Angielski
Strażak-Ratownik w Ochotniczej Straży Pożarnej.
Zawodowo: pracownik działu logistyki i spedycji międzynarodowej.
Pasjonat sportów walki, survivalu oraz turystyki


W przygotowaniu