Nowa strona internetowa !

Nasze wyprawy

Odkryj fascynujący świat podwodny z nową stroną internetową Szkoły Nurkowania! 🐠🌊

Czy marzysz o podwodnych przygodach? Czy chcesz poznać tajemnice głębin oceanów? Teraz masz szansę spełnić swoje marzenia! Nasza nowa strona internetowa Szkoły Nurkowania zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby zanurzyć się w niezwykły świat nurkowania.

Co oferujemy?

🔹 Profesjonalne szkolenia: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym nurkiem, nasza szkoła oferuje kursy dla wszystkich poziomów zaawansowania. Nasi doświadczeni instruktorzy zapewnią Ci bezpieczne i ekscytujące szkolenie.

🔹 Wyprawy nurkowe: Przygotuj się na niezapomniane przygody podwodne! Organizujemy wyprawy nurkowe do najpiękniejszych miejsc na całym świecie. Odkryj rafy koralowe, wraki statków i niezwykłe formacje skalne z nami.

🔹 Sprzęt najwyższej jakości: Dbamy o to, aby naszym uczniom zapewnić sprzęt nurkowy najwyższej jakości. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego możesz być pewny, że używasz sprzętu, na którym można polegać.

🔹 Społeczność pasjonatów: Dołącz do naszej społeczności nurków i podziel się swoimi doświadczeniami z innymi entuzjastami. Znajdź nowych przyjaciół, z którymi będziesz mógł dzielić swoją pasję do podwodnego świata.

Nie zwlekaj! Odwiedź naszą nową stronę internetową Szkoły Nurkowania już dziś i zanurz się w niezwykłą przygodę życia! 🐟🌊💙

To my, pokażemy Ci jak wygląda podwodny świat !

Jesteśmy członkami międzynarodowych stowarzyszeń nurkowania.

Uprawnienia które wydajemy, honorowane są na terenie całego świata !


Jesteśmy organizatorem turystyki, posiadamy turystyczną Gwarancję Ubezpieczeniową

Dane firmowe

Bitsystem S.C.
ul. Jana III Sobieskiego 4
44-280 Rydułtowy
NIP: 647 258 78 43
Regon 384495739
Tel: 889 715 909, 509 026 769

nr konta: 64 1090 2590 0000 0001 4353 1782

Jesteśmy partnerem